×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 315

کلینیک قلب و عروق

کلینیک فوق تخصصی قلب و عروق بیمارستان دکتر سیدالشهدایی

گروه قلب و عروق بیمارستان دکتر سیدالشهدایی با برخورداری از امکانات و تجهیزات پیشرفته و بخش‌های مجهز CCU، آنژیوگرافی، الکتروفیزیولوژی و الکتروکاردیوگرافی به همراه کلینیک فعال روزانه، آماده ارائه خدمات پیشگیری و درمان به مراجعین محترم است.

 

این بخش علاوه بر اقدامات درمانی دارویی برای اکثر بیماری‌های قلبی عروقی، توانایی بررسی‌های تکمیلی تخصصی اکوکاردیوگرافی شامل استرس اکو، اکوکاردیوگرافی از طریق مری، آنژیوگرافی و الکتروفیزیولوژی به همراه درمان‌های تهاجمی آنژیوگرافیک را داشته و در صورت نیاز به اقدام جراحی، ‌همگام با گروه جراحی قلب اقدامات قبل و بعد از جراحی را به عهده می‌گیرد.

 حضور متخصصین و اساتید فوق‌تخصصی در زمینه‌های مختلف بیماری‌های قلبی عروقی باعث شده تا اقدامات درمانی اورژانس مانند آنژیوپلاستی اولیه و حتی اقدام به درمان درگیری عروقی غیر قلبی و محیطی نیز در دستور کار این گروه قرار گیرد.

 در نهایت، اقدامات درمانی نگهدارنده برای آن دسته از بیمارانی که از اقدامات فوق نتیجه نگرفته‌اند در درمانگاه و بخش‌های بستری این بیمارستان ارائه می‌شود.

 

 

 

اطلاعات تکميلي

  • رنکینگ: 8
  • ساعت فعالیت: صبح : 10 الی 12 ؛ عصر 16 الی 20
  • تاریخ شروع: پنج شنبه, 30 دی 1395
Super User همایون نژاد

TAG_NAME_AUTHOR_POST

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…