×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 315

اتاق عمل

اتاق های عمل بیمارستان دکتر سیدالشهدایی

بخش جراحی بیمارستان دکتر سیدالشهدایی متشكل از 3 اتاق جراحی فعال و مجهز به تجهیزات پیشرفته و به روز دنیاست كه به عنوان یك بخش تخصصی، انواع جراحی ها را پوشش می دهد. در این بخش انواع جراحی های گوش، حلق و بینی، كلیه، ارتوپدی، زنانو بلوک زایمان، ترمیمی و زیبایی و ...، توسط جراحان متبحر و مجرب صورت می گیرد.

 

 

 تجهیزات مورد استفاده در بخش جراحی نیز از بهترین برندهای موجود دنیا بوده و برای بهبود عملیات جراحی، برخی تجهیزات خاص كه كمتر بیمارستانی به آن مجهز می باشد، تهیه شده است. از جمله این تجهیزات دستگاه لیزر پروستات، لیزر لیپولیز، هموروئید، لاپاروسكوپی، آرتروسكوپی، میكروسكوپ و یونیت دندانپزشكی جهت اعمال ترمیمی دندان می باشد.

 

 

بیماران با دستگاههای پیشرفته بیهوشی و با آخرین روشهای هوشبری و استفاده از داروهای پیشرفته روز دنیا و اندازه گیری عمق بیهوشی آماده عمل جراحی میگردند و در تمام طول عمل جراحی ، دستگاههای هشدار دهنده کوچکترین تغییرات را به سمع و نظر متخصص بیهوشی می رسانند . جراحان می توانند در حین عمل از همه امکانات لازم مانند دستگاههای قلب و ریه مصنوعی و پمپ ، میکروسکوپ های بسیار پیشرفته چشمی و جراحی مغز و وسایل جراحیهای میکروسکوپی ، لاپاراسکوپی بسیار پیشرفته با امکان عکسبرداری و فیلمبرداری حین عمل ، انواع وسایل آندوسکوپی و برونکوسکوپی قابل انعطاف و سخت ،مدیا ستینوسکوپی ، از وفاگو گاستروسکوپی ، رکتوسیگموسکوپی ،کولونوسکوپی ، سیستوسکوپی ، رزکتوسکوپی ، سنگ شکنی درون اندامی ، دستگاههای آندوسکوپی سینوس و نمونه برداری از غدد لنفاوی پستان با استفاده از رادیو ایزوتوپ ، . . . استفاده نمایند . امکان استفاده از بهترین مواد مصرفی با کیفیت عالی از جمله انواع نخهای روز دنیا ، پروتزها ، مش ها و لوله ها و درن ها و . . . نیز وجود خواهد داشت.

 

 

اطلاعات تکميلي

  • رنکینگ: 8
  • ساعت فعالیت: 24 ساعت 7 روز هفته
  • تاریخ شروع: شنبه, 11 دی 1389
Super User

TAG_NAME_AUTHOR_POST

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…